26 Şubat 2010 Cuma

İFRİT KUTUSU / The Malice Box


7 Sınav
7 Anahtar
7 Gün
Ve Dünyayı Kurtaracak 1 Fırsat

Robert Reckliss kendisine gönderilen esrarengiz kutunun yaşantısını altüst edeceğinden habersizdir. Aynı gece bir tanıdığı kuşkulu bir şekilde intihar eder. Ertesi gün eski bir dostu Batı dünyasını yeryüzünden silecek ölümcül gizemli bir silahın varlığını açıklar.
Robert yedi gün sonra infilak edecek bu İfrit Kutusu’nu arayıp bulmak zorundadır. Patlamayı engelleyecek anahtarların izini sürebilmek için Manhattan’da bir dizi sınavdan geçmesi gerekiyordu.
Zamana karşı amansız bir yarışa giren Robert, Terri adında gizemli bir kızın rehberliğinde Manhattan sokaklarında koşuştururken sinsi bir göz de onları izlemektedir. Karşı konulmaz doğaüstü güçler ise sınavları tamamlamasını engellemeye çalışmaktadır.
Benzerlerinden çok farklı bir gerilim romanıyla karşı karşıyasınız. İpuçlarını Robert’la çözün ki İfrit Kutusu’nun kapağı sonsuza dek açılmasın.
İFRİT KUTUSU / The Malice Box / MARTIN LANGFIELD / 480 sayfa
Kitap karmaşık... Çok karışık olaylar var, bir noktadan sonra kopuyorsunuz ve sizi yormaya başlıyor ama tempo hiç düşmüyor ve elinizden bırakamıyorsunuz... Bu tarz severler keyif alacaktır eminim... İyi okumalar :)

2 yorum:

  1. bu tarz kitaplara bayılıyorum...ilk fırsatta okumak istiyorum.. tşk.ler paylaşımın için :)

    YanıtlaSil
  2. beğeniceksin o zaman eminim :)) iyi okumalar Nilgüncüm...

    YanıtlaSil